Nasze portale

Portal badaniaHR.pl

BadaniaHR.pl to platforma pozwalająca na proste, szybkie i tanie sprawdzenie, co dzieje się w przedsiębiorstwie. Dzięki gotowym narzędziom online w ciągu 2-4 tygodni mogą Państwo zbadać satysfakcję z pracy, poziom stresu w organizacji, poznać opinie pracowników o sposobie zarządzania firmą czy dowiedzieć się jak oceniają oni swoich przełożonych.


Wszystkie narzędzia dostępne na platformie są wystandaryzowane i znormalizowane dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że faktycznie mierzą, to co powinny mierzyć. Ponadto będą Państwo mogli porównać swoje wyniki z danymi ogólnopolskimi.

Unikalną cechą naszego serwisu jest możliwość uzupełnienia każdego narzędzi o dodatkowe pytania wynikające ze specyficznych problemów Państwa firmy.

Dzięki stałemu dostępowi do „strefy klienta” będą Państwo mogli na bieżąco monitorować przebieg projektu i zapoznawać się z cząstkowymi wynikami badania.

Pracownikom gwarantujemy prosty i łatwy dostęp do modułu z ankietami oraz pełne bezpieczeństwo i poufność w trakcie ich wypełniania.

Narzędzia dostępne na platformie:


Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.