Nasze portale

Nasze portale wiedzy

wynagrodzenia.pl
To jedyny w Polsce portal poświęcony problematyce płac i wynagradzania. Publikujemy rocznie ponad 120 artykułów dotyczących m.in. motywowania i premiowania pracowników. W naszych tekstach porównujemy wynagrodzenia w Polsce z innymi krajami i opisujemy najnowsze światowe rozwiązania.
Co roku na portalu ukazuje się ponad 10 raportów płacowych. Przeprowadzamy największe w Polsce pozarządowe badanie płac – Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń, którego wyniki są szeroko komentowane w mediach. Na naszej stronie znajduje się najpopularniejszy w Polsce kalkulator wynagrodzeń, a także inne przydatne narzędzia, w tym m.in.: Moja Płaca i zarobki menedżerów.

Zapraszamy na nasz portal wynagrodzenia.plrynekpracy.pl
To jedyny specjalistyczny portal wiedzy poświęcony wyłącznie problematyce rynku pracy. Stale aktualizowana baza ponad 200 wskaźników to tylko niewielka część informacji jakie są dostępne na naszych stronach. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące we wszystkich obszarach rynku (bezrobocie, wydajność pracy, koszty pracy, koszty życia, możliwości dotarcia do określonych grup zawodowych i wiele innych). Zbieramy nawet takie informacje, jak dane o liczbie urzędników pracujących dla polskiego rządu, czy ilość godzin marnotrawionych w pracy.

Na portalu znajdą Państwo nie tylko informacje dotyczące spraw krajowych. Gromadzimy również dane na temat funkcjonowania rynku pracy na świecie ze szczególnym uwzględnieniem krajów UE. Dzięki temu szybko dowiedzą się Państwo jakie różnice występują między efektywnością i wydajnością polskich pracowników w porównaniu z ich kolegami zatrudnionymi w różnych krajach Europy czy świata.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu