Strona główna

O nas

Jest wiele firm doradztwa HR, ale tylko my ...

... działamy od 1990 roku i jesteśmy najstarszą polską firmą z tej branży. Jesteśmy pionierami wdrażając w Polsce standardy zarządzania kapitałem ludzkim.
To my w 1991 roku zainicjowaliśmy powstanie popularnej serii wydawniczej "Biblioteka Menedżera" specjalizującej się, między innymi, w dziedzinie HR.
To my w 1997 roku, jako pierwsza polska firma, w oparciu o własną metodologię wydaliśmy raport na temat wynagrodzeń. To my jako pierwsi w 2002 roku uruchomiliśmy w Polsce tematyczny portal poświęcony wynagrodzeniom. To my w 2008 roku stworzyliśmy pierwszy polski portal w całości poświęcony problematyce rynku pracy.

Dzięki takim działaniom zdobywamy coraz większe uznanie klientów, a w wielu przypadkach nasze rozwiązania stały się wzorem naśladowanym przez innych.Społeczna odpowiedzialność Sedlak & Sedlak


 • Biegający HR-owcy
  Biegający HR-owcy to program stworzony w celu propagowania aktywnego stylu życia. Każdy pracownik działu HR, który może udokumentować ukończenie w ciągu ostatnich dwóch lat oficjalnego
  biegu, jest uprawniony do skorzystania ze specjalnych ofert cenowych na zakup produktów Sedlak & Sedlak. Szczegóły programu znajdują się tutaj

  Aby dawać dobry przykład reprezentacja Sedlak & Sedlak co roku bierze udział w Kraków Business Run.

  Przebiegliśmy już ponad 20 maratonów.


 • Działanie edukacyjne
  Zarządzanie wynagrodzeniami to jedna z najważniejszych funkcji działów HR. Mimo to, w Polsce ciągle brakuje instytucji zajmujących się propagowaniem wiedzy w tym zakresie.
  Nasza firma stara się zapełnić tę lukę podejmując szereg aktywności promujących wiedzę o wynagrodzeniach:
  • wydaliśmy 11 książek o tematyce HR,
  • organizujemy Krakowskie Forum Wynagrodzeń,
  • prowadzimy portale wynagrodzenia.pl i rynekpracy.pl,
  • występujemy na konferencjach branżowych
  • uczestniczymy w spotkaniach ze studentami,
  • pomagamy w badaniach naukowych.


 • Pomoc potrzebującym
  Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, nasi pracownicy kompletują paczki z żywnością, kosmetykami, środkami czystości i zabawkami, które wręczają potrzebującym rodzinom.

 • Usługi odpowiedzialne społecznie
  W ofercie Sedlak & Sedlak znajdują się usługi, których funkcją jest przeciwdziałanie negatywnym społecznie zjawiskom, takim jaki mobbing w miejscu pracy czy występowanie dyskryminacji w firmie. Prowadzimy także warsztaty oraz prelekcje na temat przeciwdziałaniu dyskryminacji płacowej.

  Wobec organizacji pożytku publicznego wykonujemy usługi pro-bono.